kkkkk

 

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MAXPOL" w ramach swojej działalności oferuje Państwu usługi z zakresu przewozu osób w transporcie okazjonalnym - wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy szkoleniowe, pielgrzymki, wesela oraz inne wyjazdy okolicznościowe; jak i transporcie regularnym - przewozy pracownicze, dowóz uczniów do szkoły.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dopasowany do potrzeb i wymagań Naszych Klientów.

Naszą działalność gospodarczą prowadzimy od kilku lat. Przez ten okres pozyskaliśmy kadrę kulturalnych i wykwalifikowanych kierowców, dzięki którym możemy zapewnić Państwu komfortowy i bezpieczny transport. Nasze autobusy są doskonale dostosowane do wygodnej, długiej podróży jak i do krótszych wyjazdów. Posiadają pełen pakiet wyposażenia pasażerskiego - klimatyzacja, ogrzewanie postojowe vebasto.

Posiadanie własnej bazy transportowej i warsztatów powoduje, że wszystkie autokary i busy przed wyjazdem w trasę przechodzą przegląd techniczny. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu bezawaryjną podróż.. Natomiast w sytuacjach losowych jesteśmy zawsze przygotowani na natychmiastowe podstawienie pojazdów zastępczych.

Wszystkie pojazdy posiadają aktualne zezwolenia i licencje na wykonywanie przewozów pasażerskich.
Nasz dyspozytor jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

W kwestii przewozów pracowniczych pomagamy w sporządzeniu rozkładów jazdy, załatwiamy wszelkie formalności związane z zarządcami dróg (przystankami) oraz z organami państwowymi wydającymi zezwolenia na transport - przewozy regularne specjalne.

Proponujemy autobusy zachodnich firm o różnorodnej liczbie miejsc (występuje możliwość skierowania pojazdów 17- osobowych i 50 -osobowych).
Pojazdy podstawione są na pół godziny przed ustaloną godziną rozkładu jazdy. Temperatura wnętrza jest dostosowana do panującej temperatury na zewnątrz oraz do wymagań pasażerów.

W ramach naszych usług zapewniamy ubezpieczenie przewożonych pasażerów (pełny pakiet ubezpieczeniowy).
Oferujemy konkurencyjne ceny za wynajem komfortowych
autokarów i mikrobusów.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od długości trasy, czasu trwania i rodzaju przewozów.
Istnieje możliwość negocjacji cen.

ZAPEWNIAMY SOLIDNOŚĆ

REALIZACJI KAŻDEGO WYZNACZONEGO ZADANIA !!!

 

Poniedziałek - Piątek8.00 - 16.00
Sobota8.00 - 14.00
Serdecznie zapraszamy!